Google Asistan Launcher İle Android Telefonunuz Nefes Alacak [Video İnceleme]

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Akıllı telefonların çoğunluğunda kullanılan işletim sistemi olan Android‘in iOS gibi tek bir üreticinin cihazlarında kullanılmamasından ve onlarca üreticinin kendi ürettiği akıllı telefon modelinde kendi arayüzleriyle kullanılmasından dolayı, kullanıcılar için arayüzün önemi de artmakta. Google Asistan Launcher İle Android

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Google’ın Nexus cihazlarında kullandığı saf/orijinal Android arayüzünün haricinde, popüler olan HTC’nin Sense, Samsung’un TouchWiz ve Sony, LG gibi diğer üreticilerin arayüzleri kendine has tasarımlarıyla kullanıcılara sunuluyor.

Ancak bu arayüzler beraberinde dezavantajlarıyla birlikte geliyorlar. En önemli eksinin yeni Android sürümlerinin güncelleme zamanının ciddi şekilde uzaması. Bir diğer önemli eksi ise çoğu durumda bu arayüzlerden dolayı telefonun ciddi şekilde kasması ve batarya ömrünün azalması.

Eğer bu ve benzeri durumlardan sıkıldıysanız ve “keşke Nexus telefonum olsaydı da orijinal Android arayüzünü kullansaydım” diyorsanız, Google bunun için size çözüm sunuyor.

Google Asistan Launcher uygulaması için Andronova’nın YouTube kanalında sizler için hazırladığımız inceleme videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Google Asistan Launcher İle Android

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Ayrıca uygulamayı doğrudan telefonunuza yüklemek için Google Asistan Launcher indir bağlantısına veya Google Play Store‘den ücretsiz indirebilirsiniz.

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir