Google Plus + kapatma tamamen silme

Andronova
Yazar Andronova 3 Minimum Okuma

Google Plus hesabı nasıl kapatılır? Phone telefonda Google + hesabı nasıl kaldırılır ve Android Google Plus hesabı nasıl silinir? Bazen bu hesabın gereksiz olduğunu düşünenler kapatmak için araştırma yapmakta.

Ad imageAd image

Google Plus hesabımı kapatmak istiyorum diyen kullanıcılar aşağıdaki adımları harfiyen yapmanız gerekiyor.  sil, Google + nasıl silinir? Google +1’ler nasıl kaldırılır? iPhone Google + nasıl silini? Android Google Plus nasıl silinir?

Google +, bilindiği gibi Google’ın geliştirmiş olduğu sosyal bir ağ olarak tanımlanır. Daha öncede Facebook gibi bir sosyal ağ yapısına ulaşmak için bir çok çaba göstersen Google, Google Plus ile hedeflerine neredeyse ulaşmış gibi görünüyor. Google Plus, Google’ın diğer bütün özelliklerini de içinde barındırarak daha yüksek kullanıcılara ulaşmayı başarmıştır.

Google Plus + nasıl kapatılır? Tamamen silme

Google Plus hesabınızı kapatmanız için Google hesabınıza giriş yaparak. Ayarlar sekmesine tıkladığınızda sayfanın en altında bulunan buradaki Google + hesabınızı silin linkine tıkladığınızda sizden şifrenizi isteyecektir. Şifrenizi yazdıktan sonra yeni açılan sayfa üzerinden Google + hesabımı silmek istiyorum seçeneğini onaylayarak daha sonra sil dediğinizde bütün Google + verileriniz silinecektir. Google’ın diğer yan ürünleri kalkmayacaktır. Her hangi bir sorunda önerdiğimiz destek hattından yardım talep edebilirsiniz.
 

Bilgisayardan Google Plus hesabı nasıl kapatılır? 

Google Plus tamamen silme: Google hesabınıza giriş yaptıktan sonra Ayarlar sekmesini açıyoruz. Açılan yeni ekran üzerinden buradaki Google + hesabınızı silin seçeneğine tıklıyoruz. 

Ad imageAd image

Google Plus + kapatma tamamen silme

Google hesabınızı silin seçeneğine tıkladıktan sonra sizden şifre isteyecektir, şifrenizi giriş yaptıktan sonra aşağıdaki ekrana ulaşacaksınız. Bu ekranda detaylı bir şekilde yazılanları okuduktan sonra gerekli seçeneğini işaretledikten sonra sil butonuna tıklayabilirsiniz. Sil dediğinide Google + hesabınız silinecektir. 

 

Mobil cihazlarda Google Plus hesabı nasıl kapatılır ?

Android kullanıcıları için;
Google Plus kapatmak: Google Plus hesabımızı açıyoruz, Menü tuşuna basarak yeni açılan ekran üzerinden AyarlarGoogle + profilini silGerekli sekmesini işaretledikten sonra seçili hizmetleri kaldır dediğinizde hesabınız silinecektir. 

iOS kullanıcıları için ;
Google Plus hesabımızı açıyoruz, sağ üst köşedeki Menü butonuna tıklıyoruz, AyarlarGoogle hakkındaGoogle + profilini sil dedikten sonra kullanıcı adı ve şifremizi yazıyoruz oturum aç dedikten sonra > Gerekli sekmesini işaretliyoruz> Seçili hizmetleri kaldır seçeneğine tıklıyoruz. 

Ad imageAd image


Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2018, 01:49

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir