Instagram grup kurma toplu mesaj atma

blank

Instagram' da grup açmak ve kişilere toplu mesaj göndermek için neler yapılması gerektiğini görsellerle açıkladık. Grup üyeleriyle sohbet edebilir veya görüntülü arama yapabilirsiniz.

teknik destek

Instagram günümüzde en çok kullanılan sosyal medya gurubundan biridir. Bu sosyal medya ile mesajlaşmak artık insanlar tarafından çok tercih edilmektedir. Yapılan araştırmalara göre en çok tercih edilen internet üzerinden mesajlaşma platformlarından biri de Instagram mesajlaşmasıdır. İnsanlar Instagram mesaj özelliklerini kullanmaktan büyük zevk duymaktadır. Yeni ve güncel olan filtre seçenekleri, eğlenceli çıkartmalar ile grup açarak toplu bilgi paylaşımını kullanabilirsiniz.

Instagram grup açma nasıl yapılır? Grup açmak için öncelikli olarak Instagramda aktif kullandığınız bir hesap olmadır. Daha sonra kendi hesabınız üzerinden gruba eklemek istediğiniz arkadaşlarınızı ya da ailenizin hesaplarını belirlemelisiniz. Daha sonra normal koşullarda arkadaşlarınızla mesajlaşmak istediğiniz de yaptığınız işlemin aynısını yapıyorsunuz. Sadece kişi eleme kısmı bulunmaktadır ve sağ üst tarafta artı sembolü şeklindedir. Artı sembolüne bastığınız zaman yen bir sohbet açmış olursunuz ve bu grubunuzun içinde bulunmasını istediğiniz arkadaşlarınızın kullanıcı adlarını girmeniz yeterli olacaktır. Bu şekilde yaptığınızda siz bir grup oluşturmuş olursunuz ve grubunuza da sadece kullanıcı adlarını işaretlediğiniz arkadaşlarınız bulunur.

Grup açmak için doğru kullanıcı adı bulma: Instagram üzerinden grup açtığınızda tercih ettiğiniz kişilerin kullanıcı adlarını doğru girdiğinizden emin olmalısınız. En ufak bir harf ya da sayı hatası farklı bir kullanıcıyı grubunuza dâhil etme olanağı sunar. Bu yüzden eklemek istediğiniz kullanıcıları önceden kontrol ederek doğru kullanıcı adları ile giriniz.

Instagram grup nasıl açılır?

Instagram’ ı açıp uçak simgesine dokunun. “+” simgesine dokunun. Grup oluşturup toplu mesaj göndermek için ilgili kişileri seçiniz. Yani grup üyelerini. Sonra “İleri” son adım grup adını yazmak.

Instagram grup kurma toplu mesaj atmaInstagram grup açmaInstagram toplu mesaj atmaInstagram toplu mesaj göndermeInstagram toplu mesaj


Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2018, 22:14

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!