Instagram paylaşımın ne kadar sevildiği testi

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Instagram, kullanıcıların fotoğraflarda yaptığı benzer sayımın gizlemeye çalışıyor. Bir yayının kaç kişi tarafından sevildiğini ve hoşlandığı görülebilir.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Instagram, fotoğraflarda bulunan benzer sayıların gizlemesini düşünüyor. Doğal sonucu izleyicilerin tek bir yayının kaç kişinin tarafından sevdiğini görmemekte.

Kullanıcılarına açık şekilde gizlenen ve yayınlanmayan özelliği bugün, Wong’ un tespit etmesiyle takipçileriyle paylaştı. Testte takipçiler paylaştığınıza odaklanma ve ne kadar fazla hoşlandığını belirtmekte. Fotoğrafda beğeni sayısının ve bazı detaylara ulaşılması sağlanabilir.

Instagram tarafından açıklamaya göre bu şekilde bir testin olmadığı yönünde. Bu şekilde bir testin olmadığını ama üzerimizdeki baskıyı azaltmada bazı yol arayışlarının denendiği söylenmekte.

İngiltere’ de S.chat ve instagram’ da kullanıcıyı paylaşıma teşvikte bulunmak için beğeniler ve bazı özelliklerin kapatılmasının önerildiği belirtiliyor. Aç kapa özelliğinin olması seçenek olarak gündemde. Bu konuda yasal olarak gençler için bilgi güvenliği nedeniyle yasaklanması gerektiği vurgulandı.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Yenilikler bazen moral bozucu hale dönüşebilir. Kullanıcılarını yayınlanan içeriklerin yayınlanmasına teşvik edilebilir bir değişimden söz edebiliriz. Birde otomatik içerik paylaşımından söz edeilebilir.

Instagram paylaşımın ne kadar sevildiği testi


Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2021, 01:48

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir