iPhone 13 Pro çarpıcı güçlü kamera sistemi

iPhone 13 Pro güçlü kamera sistemi

iPhone 13 Pro çarpıcı güçlü kamera özelliklerine sahip olan bu model her ne kadar iPhone 14 çıkmış olsa da hala en iyi modeller arasında yerini koruyor.

Andronova

Cep telefonu denilince dünyada akla gelen ilk markaların başında Steve Jobs tarafından piyasaya sunulan ve alanında tam anlamı ile devrim yaratan iPhone markalı cep telefonları gelir. iPhone markası bugün dünyanın en prestijli markalarından bir tanesidir. Marka birbiri ardına değişik özellikleri olan cep telefonlarını satışa sunuyor. Bunlardan bir tanesi de iPhone 13 Pro modelidir. Her yönü ile kendisine has özellikleri olan bir telefondur. Tabi 13 Pro Max modeli daha ileri bir modeldir.

Eşsiz tasarım benzersiz özellikler

Benzersiz özellikleri ile iPhone 13 modelinden çok daha ileri seviyede olduğu net bir bir biçimde söylenebilir. Üreticisi firmanın resmi internet sayfasında da ifade edildiği gibi dünyanın en hızlı akıllı çipine sahip olan bir cep telefonuydu. Ekranı son derece akıcıdır. Her türlü etkileşim uzun sure yapılabilir. Pil ömrü oldukça uzundur. Pro Motion teknolojisine sahip Super Retina XDR ekran özelliği ürünün en temel özellikleri arasındadır. Farklı renk seçenekleri vardır. Yeşil, gümüş, altın, grafit ve sierra mavisi gibi renk seçenekleri vardır.

Çarpıcı güçlü kamera sistemi ve diğerleri

iPhone 13 Pro’ yu benzerlerinden ayıran en temel özellikleri arasında son derece çarpıcı güçlü bir kamera sistemi gelir. Otomatik netleme sistemi olan bir cep telefonu olarak makro çekim özelliği vardır. En ince ayrıntısına kadar son derece net bir biçimde çekim yapılabilir. 2 cm uzaktan odaklama yapılabilir. Özellikle ön kamera sistemi dünyada ilklere imza atar durumdadır.  Normal fotoğraf makineleri ile çekimler yapılabilir. Ortaya çıkan görüntüler üst düzeydedir. Cerrahi sınıfta olan paslanmaz çelik kullanılarak üretilir. Tüm akıllı telefon camlarından daha sağlam olan Ceramic Shield kullanılır. Suya dayanıklılık derecesi IP68dir. Ürün özellikleri kıyaslandığında son derece uygundur. Ödenen paraya fazlası ile değen bir cep telefonudur.

Teknik özellikleri

13 Pro özellikleri için söylenebilecek olan başlıca şeyler şunlardır:

  • 6.1 inch ekran
  • HDR ekran
  • True Tone
  • ProMotion teknolojisine sahip 120 Hz’ e kadar uyarlanabilen yenileme hızı
iPhone 13 Pro carpici guclu kamera sistemi 1
iPhone 13 Pro çarpıcı güçlü kamera sistemi

Öneri diğer bir konumuz: iPhone resimdeki yazıyı kopyalama

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın