iPhone saklama depolama alanı ayarları

blank

iPhone cep telefonda yetersiz depolama alanı sorunu yer yok sorunu. Saklama alanı iCloud depolama alanını yönetme açma nasıl yapılır? iPhone 4s, iPhone 5, 5s, SE, iPhone 6 ve iPhone 7

iPhone cep telefonu kullanıcılarının merak ettiği sorulardan biri olan kısa sürede saklama alanının dolması ve hangi dosya büyük yer kaplıyor! Telefonumda hafıza erken doluyor nedeni nedir?

iPhone telefonlarda bazı şeylerin ikinci bir yedeği oluşabiliyor. Bunlardan bazıları fotoğrafların birde selfi klasörü oluşması ve hafızada bulunanların (fotoğraf ve video) internet üzerinden (Facebook, Twitter, Instagram ve WhatsApp) paylaşımında tekrar bir yedek haline gelmesi.

Apple, kısa süre önce iOS 10.3 sürümü ile yer sorunu için bazı iyileştirmeler yapacağını duyurdu. Haber detayı için aşağıda yer alan ilişkili haberler bölümünü inceleyebilirsiniz. www.andronova.net

iPhone telefonumda saklama alanı erken doluyor!

Telefonun ana ekranında bulunan “Fotoğraflar” bölümüne girdiğimizde ekrana gelen “Film Rulosu“, “Favoriler“, “Yerler“, “Videolar“, “Selfie’ ler“, “Ekran Resimleri“, “Foto Yayınım“, Son Silinenler“, “Instagram” ve “WhatsApp” klasörleri ile karşılaşılabiliyor.

Film rulosu klasöründe bulunan bazı resimleri ve videoları başka klasörlerde de görebilirsiniz. Yani bu bölümlerden birden fazla olanları silebilirsiniz. Bunun dışında sildiklerinizin tamamen cihazdan temizlenmesi için “Son Silinenler” klasörünü de boşaltmanız gerekiyor. www.andronova.net

Saklama / depolama alanı ayarlarına: Ayarlar / Genel / Saklama Alanı / iCloud Kullanımı seçeneklerinden ulaşabilirsiniz. 

iPhone saklama alanı ayarları hangi bölümde

iPhone saklama alanı ayarları hangi bölümde

iPhone 4s saklama alanı yer yok sorunu

iPhone 5 saklama alanı yer yok sorunu

iPhone 5s saklama alanı yer yok sorunu

iPhone 6 saklama alanı yer yok sorunu

iPhone saklama depolama alani


Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2017, 15:46

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!