OnePlus 5T kutusundan çıkarken videosu

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Çin'li akıllı telefon üreticisi OnePlus firmasına ait son telefon modelinin OnePlus 5T'nin kutu açılım videosu internette yayınlandı. 5T kutu açılım videosu….

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

OnePlus firması Çin’de kurulan akıllı telefon üreticisidir. Daha önce Oppo firmasında çalışan  Pete Lau tarafından 2013 yılında kuruldu. Çin’de akıllı telefon üretimi yapan bir çok firma bulunmaktadır. Bu firmaların bazıları diğer firmalardan ayrılarak kurulmaktadır. OnePlus tarafından tanıtımı yapılması beklenilen OnePlus 5T modelinin tanıtım videosu internet düştü.

16 Kasım 2017 tarihinde firma tarafından resmi tanıtımı yapılması beklenen OnePlus 5T ile ilgili yeni bilgiler internette yayınlandı. Fakat bu son sızan bilgiler diğerleri gibi değil. Telefon çıkmış gibi bütün özelliklerini öğreneceğiz. Telefonun kutu açılımı yayınlanarak kutusu, aksesuarları kısacası her şeyi ile karşımıza çıkmaktadır.

OnePlus 5T videosu internete düştü

Bu hafta sızan bilgilerle OnePlus 5T modeline ait bir çok bilgiyi öğrenmiş olduk. Telefonun bütün teknik özellikleri tasarımı ve hangi fiyat aralığında satılacağı bilgisi ortaya çıkmıştı. Bu bilgilerden sonra bu seferde OnePlus 5T kutu açılış videosu karşımıza çıktı.

Yayınlanan videoda özel bir inceleme kutusu ve telefona ait tanıtım kitapçığı görünmektedir. Telefon kutusu ve kılıfları da bu videoda yer almaktadır. Ayrıca telefon kutusunda çıkartılırken diğer amiral gemilerle de kıyaslaması yapılmaktadır. 

Bu zaman da kadar sızan OnePlus 5T bilgilerinden hiç bir farkının olmadığını görmekteyiz. Özellikle tasarım olarak baktığımızda sızan haberlerde yayınlanan resimlerle uyumlu olduğunu görmekteyiz. OnePlus 5T telefonunda yer alan yüksek ekran kasa oranı, alüminyum kasası, çift arka kamera özelliği ile kullanıcıların dikkatini çekmektedir.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Saymış olduğumuz bu özelliklerin yanı sıra farklı bir yenilik telefonda varsa eğer 16 Kasımda hep beraber göreceğiz. Sözümüzü fazla uzatmadan videoyu sizler için yayınlayalım.

www.youtube.com/embed/pFFRwcBxrjM?rel=0&controls=0


Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2020, 01:58

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir