Sony’nin Yeni Akıllı Bilekliği SmartBand 2 Gelişmiş Kalp Ritmi Ölçere Sahip

Sony Yeni Akıllı Gözlüğünü Tanıttı

Akıllı telefon, tablet pc, akıllı saat derken, son zamanlarda oldukça revaçta olan bir yeni teknoloji ürünü ise akıllı bileklik olarak karşımıza çıkıyor.

teknik destek

Hemen hemen tüm akıllı saat üreticilerinin sunduğu akıllı bileklik ürünleri, ağırlıklı olarak sağlık alanında hayatımızı kolaylaştırmayı amaçlıyor.

Bir fitness, spor arkadaşı olarak ta görülebilen ancak uyku kalitesini dahi ölçebilen akıllı bilekliklere şimdi gelişmiş kalp ritmi ölçere (kalp ritmi sensörü) sahip Sony SmartBand 2 modeli geliyor.

sony-smartband-2-goruntu1
Sony’nin Yeni Akıllı Bilekliği SmartBand 2 Gelişmiş Kalp Ritmi Ölçere Sahip

Android ve iOS cihazlarla senkronize olarak çalışabilen, gelişmiş kalp ritmi sensörünün yanı sıra anlık stres seviyesini de ölçen Sony SmartBand 2, IP68 su geçirmezlik sertifikasına da sahip olacak. Beyaz, Pembe, Mavi ve Siyah renk seçenekleriyle Eylül ayında satışa sunulacak olan SmartBand 2, en önemlisi de ortalama 120$‘lık bir fiyata sahip olacak.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!