Instagram şifre hatası alıyorum Instagram açılmıyor

Instagram şifre hatası çözümü için ne yapmalıyım? Instagram giriş yapamıyorum bağlantı hatası alıyorum nedeni nedir? şifre hatası alıyorum ve şifrem doğru ama hesabıma ulaşamıyorum.

Instagram şifre hatası alıyorum Instagram açılmıyor
müşteri hizmetleri

Instagram şifre hatası alıyorum çözümü nedir? Giriş yapamıyorum bağlantı hatası veya instagram şifre hatası alıyorum diyenlerde şu şekilde bir yardım mesajı alıyoruz. Şifrem doğru ama hesabıma giriş yapamıyorum ya da şifre değiştir çıkmıyor yani şifre oluştur alanı yok. Bu gibi sorunlarda ilk yapacağınız farklı cihazlardan hesabınıza giriş yapmak. Birde mümkünse başka internet ağlarından deneyin. Operatör yani mobil veri bağlantısıyla da denensin.

Instagram hesabında ağ sorunu yaşıyor olabilirsiniz:

Instagram’ da ağ sorunu sunucuya erişim yapılamamasından kaynaklı durum olabilir. Bu gibi sorunlar instagram' da kullanıcı adı ve şifre hatasına neden olabiliyor. Ağ sorunlarında hesabınıza erişim yapabilseniz dahi fotoğrafları, videoları kısaca paylaşımlarda sorun yaşayabilirsiniz. Bunun dışında yorum yapma ve mesaj göndermede de sorun oluşabilir. Bazı ağ sorunları internet bağlantısını yaptığınız Wi-Fi ağı kaynaklı yada mobil veri bağlantısı kaynaklı olabiliyor. İnternet sağlayıcı yurt dışı portlarında oluşan bir sorun da olabilir. Bundan dolayı anlayabilmeniz için alternatif internet bağlantılarını deneyiniz.

Instagram açılmıyor Android iPhone

Instagram şifre hatası

  • Kullandığınız cep telefonu kaynaklı bir sorunda olabilir. Örnek cihazın yazılımı güncel olmaması veya instagram uygulamasının güncel olmaması kaynaklı sorun olabilir.
  • Bazen virüs kaynaklı yada cihazda yeterli alan olmaması kaynaklı erişim sorunu yaşayabilirsiniz.
  • Bunun dışında telefonun tarih ve saatin doğru olup olmadığını kontrol ediniz.
  • Eğer tarih yanlışsa instagram bağlantı hatası alabilirsiniz.
  • Yukarıdaki adımları kontrol ettiyseniz ve instagram şifre hatası alıyorsanız, internet bağlantısı olan bir bilgisayardan instagram resmi sitesinden hesabınıza giriş deneyiniz.
  • Eğer erişim yapamıyorsanız, instagram şifre sıfırlama deneyiniz.
  • Instagram hesabınızda hala sorunlar yaşıyorsanız aşağıdaki adresten instagram' dan iletişime geçebilirsiniz.

Instagram şifre hatası alıyorum Instagram açılmıyor

Instagram açılmıyor Android iPhone

Instagram şifre hatası alıyorum diyersanız acaba telefonunuzda sorun olabilir mi? Bazen telefonlarda görülen bir sorunla ne kullanıcı instagram uygulamasını telefonuna yükleyebiliyor ne de hesabını açabiliyor. Bu sorun için kesin ama kesin çözüm telefonu formatlama. Alternatifli bir yol var ama zahmetli olduğundan pek üzerinde durmak istemedik. Bu da data klasöründen instagram' ı silmek. Konu için bir yazı hazırladık.

Instagram' ın Türkiye' de her hangi bir yetkilisi bulunmuyor. Instagram' a sorun bildirdiğinizde her hangi bir dönüş süresi bulunmamaktadır. Instagram' da kişi engelleme yazımız Instagram kişi engelleme nasıl yapılır resimli anlatım ve Instagram şifremi unuttum instagram şifre kurtarma haberimizi inceleyebilirsiniz.

İletişim help.instagram.com/contact/151081798582137 ve sitemizden instagram iletişim şeklinde aratarak diğer adreslere ulaşabilirsiniz. Facebook üzerinden de iletişim kurmaya çalışın.

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2020, 01:01
müşteri hizmetleri
YORUMLAR
Sevda
Sevda - 10 ay Önce

İnstagram şifremi doğru girmeme rağmen "error accursed" gibi bir yazı geliyo ve başka telefondan vs. Girdiğimde de aynı uyarıyı veriyo ne yapmam lazım

Error hatası
Error hatası @Sevda - 10 ay Önce

Genel kronik bir sorun bir şey yapmadan bekleyin.

Eda
Eda - 12 ay Önce

Iyi günler ben insta açtım ama açtığım gmail şifresini unutum giriş yapamıyorum gmaile, numarada kaybetmedim instagram hesabımı kullanırken birden insta şifreyi değiştirmiş olabilir diye çıkış yaptı şifreyi değiştirmedik girmek için şifreyi yazınca yanlış diyo ama doğru olgundan eminiz ve çalınmış olma ihtimali yok şifre için gmaile mesaj at butonuna basınca gmail benim ki ama şifresini unuttuğum için giremiyorum lütfen görüp cavap verin çok ihtiyacım vaf yardıma

Bir ihtimal
Bir ihtimal @Eda - 12 ay Önce

Yazı sonunda URL ile I can't... başlayan seçenekten başvuru yapınız. Birde uygulama girişinde yardım merkezi üzerinden size sunacaklarına bakınız.

Sıfırlama uygulamadan ve PC' den
Sıfırlama uygulamadan ve PC' den @Eda - 12 ay Önce

Mail dışında başka bir doğrulama seçeneği eklemediniz mi? Telefon numarası gibi...

Nazlı
Nazlı - 1 yıl Önce

Ben hesabımı 2 ay önce dondurdum şu an da girdiğim şifreler yanlış diyor telefona şifre için bağlantı geliyor tıkladığımda ise sayfa bomboş bir şey açılmıyor yardımcı olur musunuz

Boş sayfa sorunu
Boş sayfa sorunu @Nazlı - 1 yıl Önce

Gelen bağlantıyı bilgisayarda açmaya çalışın.

Ayşe sertel
Ayşe sertel - 1 yıl Önce

Selam ben istegram da şifremi değiştirmek istedim ne zamandır değiştirmedim arkadaşım değiştirdi demişti sonra bir kaç hafta geçti giriş yaptım hesabınızdan çıkış yaptınız dedi tekrardan giriş yapmak istedim şifre yanlış dedi ama şifrem doğruydu sonra arkadaşım girmek istedi doğrulama hatası yazdı fecebookta da aynısı oldu ne yapıyım lütfen yardımcı olurmusunuz

Sıfırlama ile ulaşma
Sıfırlama ile ulaşma @Ayşe sertel - 1 yıl Önce

Şifre sıfırlama işleminde bağlantı açıkken yapınız. Örnek e-postaya sıfırlama linki gelecek ve mail yan sekmede açık kaldın.

Kenan beyaz
Kenan beyaz - 1 yıl Önce

Benim şifrem doğru ama yine yanlış diyor

Olasılık
Olasılık @Kenan beyaz - 1 yıl Önce

Bilgisayar ya da başka telefondan da denendiğinde aynı uyarı çıkıyorsa ya hesap çalındı ya da güvenlik nedeniyle değiştirildi.

salih
salih - 1 yıl Önce

selamun aleyküm ben internet cafeden instagrama giriş yaptım sonra bana olağan dışı giriş tespit ettik şifre göder diyorum geliyor yazıyorum yanlış diyor kafayı yiyecem yardım edin !!

Şifre değişiminde yanlış sorunu
Şifre değişiminde yanlış sorunu @salih - 1 yıl Önce

A.S

İşlemi nereden yapıyorsunuz. Birden fazla PC ve cihazdan denendi mi? Birde ücretli bir uygulama olan Parallel space deneyebilirsiniz.

Zeynep gül
Zeynep gül - 2 yıl Önce

Cihazımı fabrika ayarına nasıl döndürürüm

Fabrika ayarı döndürme
Fabrika ayarı döndürme @Zeynep gül - 2 yıl Önce

Telefonun modelini yazmamışsınız. İsterseniz hard reset atabilirsiniz.

Zeynep gül
Zeynep gül - 2 yıl Önce

Şifrem ve kullanıcı adım doğru ama hata veriyor giremiyorum neden acaba yada nasıl düzeltirim

Fatoş
Fatoş - 2 yıl Önce

Iyı akşamlar instagram uygulamasıni sildim tamamen sonra tekrar yukledim ve giriş yapmak istedim şifre mi unuttuğum için yeni şifre belirledim ve eski instagram sayfam degil girdiğim şifreyle yeni bir sayfa açıldı bi yardımcı olurmusunuz ne yapmam gerekiyor

Yanlışlıkla yeni hesap açma
Yanlışlıkla yeni hesap açma @Fatoş - 2 yıl Önce

Daha önce açtığınız hesapta kullandığınız mail veya farklı bir doğrulama yöntemi dışında bir işlem yapmışsınız yeni bir hesap açmışsınız. Bu hesabı belki telefon numaranızla açmış olabilirsiniz. Yani siz yeni bir instagram hesabı açmışsınız! Eski kullanıcı adınızla şifre sıfırlama adımlarını uygulayın.

Asaf
Asaf - 2 yıl Önce

İnsdaqaram kodumu nece deyise bilerem

Sadullah  ertugrul
Sadullah ertugrul - 2 yıl Önce

Ahmet berkay
Ahmet berkay - 2 yıl Önce

İnstagramımda bir hata var
Facebook ve tlf kodu ile giriş yapabiliyorum ancak şifremle giriş yapamıyorum
Google dan ve başka tlf lardan giriş yapılıyor
Benim tlf numdan giriş yapılmıyor hata veriyor bu neden kaynaklanıyor ve nasıl düzeltirim

Birden çok öneri var
Birden çok öneri var @Ahmet berkay - 2 yıl Önce

Başka hesaplarla telefondan girilebiliyorsa cihaz fabrika ayarına döndürmek gerekiyor

Kerem
Kerem - 2 yıl Önce

Instagram a bir video gonderiyordum ve yaklaşık 2 günde gönderemedi bende hesabımdan çıkış yapıp tekrar giricektim çıkış yaptığımda bir daha hesabıma giremdim hesab Instagram'da gözüküyor fakat şifre yanlış diuitt doğru olmasına rağmen hesabtan çıkış yaptım tekrar giricektim gitti hesap bi çözümü varsa yardımcı olurmusunuz

Çıkış yaptım giremiyorum
Çıkış yaptım giremiyorum @Kerem - 2 yıl Önce

Şifre sıfırlamaya girip seçeneklere baktınız mı?

Irmak kılıçarslan
Irmak kılıçarslan - 2 yıl Önce

Ya ben çıkış yaptim girmek istedim şfrem dogru sevgilimin hesabina girdim gurupta ben Instagram kullanocisi olarak gorunuyorum napcam ben yardim ne olur

Eylul
Eylul - 2 yıl Önce

Arkadaşlar ben instagramı mı 2 kişi kullanıyorum sayfa gibi fakat arkadaşım girerken ben şifre ve kullanıcı adını doğru yazmama rağmen şifre yanlış diyor napmalıyım ağda İnternete bir sorun yok başka cihazdanda denedim

Bir hesabı aynı anda birden çok kullanım
Bir hesabı aynı anda birden çok kullanım @Eylul - 2 yıl Önce

Bu şekilde kullanımda şüpheli davranışlar olarak algılanıp hesap askıya alınabilir veya kilitlenebilir...


Teknoloji haberleri