TikTok param yatmadı canlı yayın hediyeleri yüklenmiyor

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Nadir TikTok canlı yayın hediyeleri yüklenmiyor sorununa birde TikTok param yatmadı aksine azalıyor şikayeti eklendi. Burada ağla mı yoksa kişiyle alakalı mı diye bakmak gerekiyor.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

TikTok canlı yayında gelen jeton hediyeleri yayın bittikten sonra hesaba yatırılmadığını söyleyen bir kaç şikayet okumuştuk. Para yatmadı durumlarında çoğunlukla beklemek gerekiyor ve ay içerisinden yapılmayan ödemeler için uygulamanın destek alanından talep gönderilebilir.

Bazılarında yaş sınırı sebebiyle yayın yasağının görülürken birde bell bir süredir yayın yapan kişilerde bir anda 18 yaş olmadığını belirten yayın yasağı gelebiliyor. Yardım almak isteyenler arasında yaşım 21 diyenleri de görebiliyoruz. Burada aklımıza çekemeyen veya sevmediği biri tarafından şikayet edilen hesaplar geliyor. 

TikTok hediye yüklenmiyor ve diğer neden için olası sebepler şunlardır diyebiliriz:

  • Sonradan yaş’ a takılmış hesaplarda görülebilir. Gerçekte büyük değilse itiraz edilse dahi işleme alınmıyacaktır.
  • Hediye neden yüklenmiyor sorusuna cevabımız gün sonunda kontrol edilmesi ve ihlal bulunmaması gerekiyor.
  • Hesaba uygulanan bir ceza her iki durum içinde geçerli olacak.
  • Hesapla alakalı bir sıkıntı var mıdır diye profilde bir şeyler değiştiriniz ve kayıt edilirken bir hata veriyorsa buradan anlayabilirsiniz.
  • Kısmi sistemlerden kaynaklı olabilme ihtimali için 1-2 gün geçtikten sonra kontrol edilmesini öneriyoruz.
  • Haksızlık yapıldığını düşünüyorsanız o zaman TikTok müşteri hizmetleri adlı içeriğimizi okuyunuz.

Bir başka nedende belki hesabınız inceleme altına alınmış olabilir. Şüpheli hareketler algılandıysa belli bir süreliğine bu şekilde durumla karşılaşılabilir. 

Para talabinde bulundunuz ve sürekli geçiken veya gelmeyen ödemeler için kayıtlı hesabınızı başka bankada hesabınız varsa onunla değiştiriniz.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

TikTok param yatmadı canlı yayın hediyeleri yüklenmiyor

İletişim taleplerinde dönüşler çoğunlukla ya geç oluyor ya hiç olmuyor diyebiliriz. Süreç uzamaması adına gün aralıklı bir kaç kez daha talep iletilebilir. Bazı formlara ve bloglara yazılanlara bakıyoruz da çok sayıda bilinçsiz kullanıcının olduğuna şahit oluyoruz. Mahkemeye vereceklerini, tazminat alacaklarını ve hatta hatta yasaklanması için elinden geleni yapacaklarını yazanlar oluyor. 


Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2020, 19:30

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir