TikTok yorumlar görünmüyor çıkmıyor

Andronova
By Andronova
3 Minimum Okuma

TikTok yorumlar görünmüyor sorunu çıkanların çoğunda genelde neden aynı oluyor ve videolarda yorumlarım çıkmıyor hatası için sizlere bir çok önerimiz olacak.

Sponsorlu reklam

TikTok bazı ülkelerde yasaklama kararı alınırken bazı yerlerde de belli alanlarda çekim yapma yasağı var. Dünyada nüfüsu çok olan ülkelerde çok sık kullanılan bu ağın büyümesiyle sınır tanımayan videoların yayınlandığı görülmekte. Ülkemizde de daha yeni yürürlüğe giren sosyal medya düzenlemesinin yasal temsilci bulundurma kuralı için yaptırımlar söz konusu. Bazı ağların kabul etmediği ama Türkiye’ de gerekli yaptırımların uygulanacağı beklenen düzenleme için önemli talepler var.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Gelelim uygulamadaki sorunlarda yaptığımız işlemlere. Bu yazıda yorum yapamama sorunu hakkında detayları inceleyeceğiz ve uygulanan bazı yöntemler tüm sorunlarda denenebiliyor.

Sponsorlu reklam

TikTok yorum yapamıyorum için kontrol edeceğiniz durumlar:

 • Genelde ya da ülkedenin bazı bölgelerindeki kullanıcılarda sorun olabilir. Google dışında birde sosyal medyan aramaları kontrol ediniz.
 • Uygulamanın geçmişini temizleyiniz.
 • Oturumu çıkışa atınız. Giriş bilgilerini tekrardan yazarak giriniz.
 • Tüm yorumlara mı bakılmıyor yoksa bazılarına mı. Birden çok paylaşıma yorum yapınız hatta kendi attığınız tweet içinde aynısını yapınız.
 • İnternet bağlantısında mobil ve WiFi ile değiştirerek deneyelim.
 • Gelen bir güncellemeden dolayı çıkmışsa kaldırınız ve eski sürümden birini yükleyiniz.
 • Başka bir telefondan da test edilebilir.
 • Çok sık yaptığınız herhangi bir şey size engel olarak dönebilir.
 • Yapılan şikayetler olumlu bulundu ise günlük, hafta ve ay düzeyinde yasaklama gelebilir.

Aşağıdaki ilk göresel iletişim için kullanılmakta ve ikinci ise bilgileri değiştirme ve hesabınızı yükseltmek içindir.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

TikTok yorumlar görünmüyor çıkmıyor

Yapacağınız denemelere birde video paylaşılabiliyor mu ve beğeni yapılabiliyor mu diye kontrol ediniz. Beğeni engeli gibi durumlarda varsa hesabın geneline bir yaptırım uygulanmış demektir. Tabi genelde olan bir şey yoksa. Birde profilde ekli olmayan mail hesabı varsa ekleyiniz. En önemli işlemse pro hesabına geçiş olacak. Teknik bir sıkıntı varsa ortadan kalkacağını düşünüyoruz.

Profil ayarlarından bir şeyleri değiştirmeye çalışınız ve kaydet yapıldığında uyarı veriyorsa anlayınız ki ya hesaba bir yaptırım ya da hesabınızda sorun var demektir. Uygulamadaki rapor et seçeneğini kullanarak alakalı bir başlık seçip yardım talep edebilirsiniz.

Pro’ ya geçiş için:

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam
 • Ben olan bölümden giriyoruz ve köşedeki 3 noktaya dokunuyoruz.
 • Hesabı yönet’ e dokununuz.
 • Bu kısımdan gerekli geçiş işlemlerini yapabilirsiniz.

TikTok yorumlar çıkmıyor


Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2020, 18:50

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak