Turkcell T40 T50 T60 T70 Android numara engelleme

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Turkcell T40 T50 T60 T70 ve T80 telefonda numara engelleme nasıl yapılır? Gizli özel gelen aramaları engelleme ve gizli gelen aramaları nasıl engellerim programla / programsız…

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Turkcell T serisi Android telefonlarda numara engelleme nasıl yapılır? Gizli özel gelen aramaları engellemek için aşağıda bazı önerilere yer verdik. Genelde bu modellerde özellikle arasında yer almamakta. Turkcell T serisi Çin’ li ZTE firması tarafında yapılmakta. Kalite olarak idare edecek modeller olarak karşımıza çıkmakta. 

Turkcell T40 numara engelleme, T50 numara engelleme, T60 numara engelleme, T80 / T70 numara engelleme ve gizli gelen aramaları nasıl engellerim. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom numara engelleme / gizli numaralardan gelen çağrıları engelleme.

Turkcell T40 T50 T60 T70 Android numara engelleme

Turkcell numara engelleme

Turkcell T serilerinde numara engelleme özelliği bulunmamaktadır. Ama “Call Blocker” uygulamasını telefonunuza yükleyerek istemediğiniz numaralardan gelen aramaları engelleyebilirsiniz. Numara engelleme uygulamasını Google Play Store’ den ücretsiz indirebilirsiniz. Başka uygulamaları da deneyebilirsiniz.

Ayarlar bölümüne giriniz. Açılan bölümde yer alan “Çağrı ayarları” seçeneğine dokunun. Aşağıya doğru kaydırın “Çağrı engel ayarları” bölümüne girip burada yer alan seçenekleri seçiniz.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Turkcell çağrı ayarlarında yer alan numara engelleme seçenekleri  Çağrı engel ayarları başlığı altında yer alan Tüm giden aramalar, Giden uluslararası aramalar, Dolaşımdayken giden, Tüm gelen aramalar ve Dolaşımdayken gelen seçenekleri yer almaktadır.

Turkcell numara engelleme operatör tarafından da verilebiliyor. Tabi aylık abone ücreti alınmakta. 2 Küsür olması gerekiyor. Detaylara resmi web sitesinden ulaşabilirsiniz. 

Turkcell çağrı engelleme nasıl yapılır? SMS bölümüne cagriengelle bir boşluk sonra engellemek istediğiniz numarayı yazınız ve 2222 mesaj atınız. Onay geldiğinde hizmet aktif olduğu anlamına geliyor. 

Turkcell numara engellemeTurkcell çağrı engelleme

Turkcell gizli numaralardan gelen aramaları engelleme

Özel aramalar yani gelen aramada numara çıkmıyorsa ve sürekli aranıyorsanız telefondan *253# ve arama tuşuna basarak gizli özel çağrıları engelleyebilirsiniz. Her hangi sorunda önerdiğimiz destek hattınız arayabilirsiniz.

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir