Twitch e-posta değiştirme kaldırma sorunu

Andronova
By Andronova
3 Minimum Okuma

Twitch kullanıcıların nadir sorduğu sorulardan biri Twitch e-posta değiştirme sorunu için ne yapmalıyım sorusuna bu haberimizden cevap vermeye çalışacağız.

Sponsorlu reklam

Twitch e-posta kaldırma, hesap sahiplerinin yaşadığı oturum açma sorunlarında sık sorulardan biri oluyor. Tabi dediğimiz durum sık yaşandığında gündeme gelmekte. Bunun dışında sık karşılaşmadığımız sorulardan biridir.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Öncelikle, şu an yaşadığımız bu sorunun net ne ile alakalı olduğunu anlamadan bir şeyleri denememiz daha yararlı olacak. Bizim önerdiğimiz sorun çıkarmayacak ilk denenecek adımlardır.

Sponsorlu reklam

Şunlara bir göz atalım:

  • Hesabımızı kaldırmak için kullandığımız cihazımızı ve internetimizi değiştirerek denedik mi?
  • Başka kişilerinde böyle bir şeyle karşı karşıya kalıp kalmadığını araştırın. Geçici ve bölgesel durumlarda beklemek daha sağlıklı oluyor.
  • Oturumunuz başka cihazlarda veya tarayıcılarda açıksa çıkış yapın.
Twitch e posta degistirme 3
Twitch e-posta değiştirme kaldırma sorunu

Twitch e-posta değiştirme adımları

  • Bu, www.twitch.tv/settings/security bağlantıya girin.
  • GÜvenlik ve Gizlilik başlığına dokunalım
  • E-posta yazılı başlığın yanındaki mail’ de bulunan Kalem simgesine dokunun. Yeni mail adresini yazın ve Kaydet butonunu kullanın.
Twitch e posta degistirme 1
Twitch e-posta kaldırma

Twitch e-posta kaldırma sorunu

Twitch mail kaldırma işlemini yine aynı alandan yapmaktayız. Lakin, hesabınızda kayıtlı mail adresini kaldırmak için başka bir mail hesabınızı girmeniz gerekiyor.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Yukarıdakileri yaparken yaşadığınız herhangi bir sorunda, yazı sonundaki bağlantıyı kullanarak sorun bildiriminde bulunun. https://www.andronova.net

Twitch e-posta hesabımı kaldıramıyorum

Kategori adlı başlığa dokunun ve hesap oturum açma sorunları seçeneğini seçin. Sonraki alt kategoriden ise, e-posta sorunları ve ekleyeceğiniz işlem için doğrulama sorunu yaşanıyorsa sonraki kategoriden ilgili seçenek seçilmesi gerekiyor. Farklı konular için diğer seçeneklere göz atmanız yeterli olacak.

Başvuru dışında şunlara da bakmak gerekiyor: İşlem yaparken sayfa yenilenmesi veya seçeneklerin açılmaması gibi durumlarda hesabın yaptırıma uğraması, kullanılan cihazın veya internetin geçici engellenmesi ve ceza durumlarını göz önünde bulundurmalıyız.

Test adına, farklı cihaz, internet ve hesaplarla deneyelim. Birde şüpheli olarak görülen hesaplara bir süre işlem kısıtlaması uygulanır. Burada ise, bir süre bekleyerek deneme yapmak ve sorun devam ediyorsa, bir gün kadar beklemenizi öneriyoruz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam
Twitch e posta degistirme 2
Twitch mail değiştirme

Ceza veya yaptırıma uğramış hesaplar

Başlığımızdaki durumla karşılaşanların bir çoğu Twitch mail kaldırma veya Twitch değiştirme işlemlerini yapmaları engellenecek. Özellikle, topluluk kurallarına uymayan hesaplara verilen cezanın birimine kadar değişiklik hakkı verilmeyebilir.

Not: Twitch e-posta değiştirme veya kaldırma sorunu yaşayanların dolduracağı formu yukarıya bıraktık. Bağlantıyı kullandığınızda, gerekli alanların nasıl seçilmesi ve doldurulması gerektiğini görsel anlatımla belirttik. Buradaki dosya ekleme alanından da, kanıt oluşturacak veya sorunu gösterecek görseller eklenebilir.

Aynı alanla ilgili bir başka konumuz: Twitch telefon numarası kaldırma

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak