Twitch telefon numarası kaldırma değiştirme

Mustafa Kemal
3 Minimum Okuma

Oturum açmaya yönelik sorunlardan biri ekli olan numaranın değiştirilememesi. Haberde, Twitch telefon numarası kaldırma sorunu yaşayanların yapması gereken adımların ne olduğundan bahsedeceğiz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Twitch telefon numarası değiştirme, oturum açıldıktan sonra, sağ üst köşedeki Profil simgesinden yapılmakta. Buradaki Ayarlar alanına girdiğinizde her türlü seçeneği görmüş olacaksınız.

Gelelim çoğunun esas yaşadığı sıkıntıya. Bazen hesap sahibinin, eklemiş olduğu telefon numarasını kapatmasından dolayı, oturum açma sorunları yaşanmakta. Sormak istedikleri sorunun açıklaması ise, Twitch telefon numaramı değiştirdim ve artık hesabıma giremiyorum oluyor. Bunun için kullanılacak bir başvuru bağlantısı var.

Twitch telefon numarası değiştirme

Öncelikle, https://www.twitch.tv/settings/security bağlantısına girin:

  • Telefon numarası başlığı yanında ekli olmayan numarayı eklemek için “Numara ekleyin” ya da numarayı değiştirmek için ekleyip doğrulayın.
  • Ekli numarayı kaldırmadan önce, kesinlikle hesaba ekli olan mail adresini kontrol edin. Erişiminizin olduğu bir mail hesabının ekli olması gerekiyor.
  • Yeni numarayı ekleyip doğrulayın.

İşlemlerde sorun yaşarsanız, yazının devamındaki öneri makalemize göz atın.

Twitch telefon numarası kaldırma

Yukarıya eklemiş olduğumuz bağlantıyı kullanmanız gerekiyor. Bu işlemi bir bilgisayardan yaparsanız daha sağlıklı olacaktır.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Sıralama, yukarıdaki şekilde aynen uygulanacak. Twitch numara kaldırma işleminde esas olan erişiminiz olan şeylerin kontrol edilmesi. Alternatif giriş seçeneklerinin çalışıp çalışmadığından emin olmadan bir işlem yapmanız pek sağlıklı olmayacaktır.

Twitch telefon numarasi kaldirma 2
Twitch numara değiştirme
Twitch telefon numarasi kaldirma 1
Twitch telefon numarası kaldırma değiştirme

Twitch telefon numarası kalkmıyor sorunu

Twitch numara kalkmıyor sorunu, genelde kişilerin ekli olan telefon numaralarını kapatmaları veya değiştirmeleri nedeni ile ortaya çıkmakta. Normal şekilde numara kalmıyor sorunu yaşayanların uygulayacağı adımların bir listesini aşağıya bırakıyoruz. Onun dışındaki durumlar içinde öneri makalemizde başvuru bağlantısı bulunmakta. Twitch telefon numarası kaldırma başvurunuzu yaparak bu sorunu ortadan kaldıracaksınız. https://www.andronova.net

Twitch telefon numarası neden kalkmıyor?

Olası dediğimiz nedenler şöyle:

  • İşlem yapılan internet ve cihazın engellenmesi.
  • Güvenlik sebeplerinden biriyle alakalı olması. (Şüpheli görülen hesaplar işlem yapmaya engellenir)
  • Sürekli herhangi bir şeyi yapan kişilerin bir süre işlem engeli ile karşılaşması.
  • Eski numarayı kaldırmadan yenisini eklemeye çalışma.
  • Ceza almış olan hesaplarda bu tip değişim engellenir.

Yazı için kullanılacak başvuru haberi: Twitch telefon numarası doğrulama kodu gelmiyor

Twitch iki kademeli guvenlik 3 1
Twitch numara kalkmıyor başvurusu

Hesapla alakalı olumsuzluklar

İzleyici sayısını arttırmak için yapılan faaliyetler. Yayınlarınızın izlenme oranını artırmak için, izleyicilerinizi yakından takip etmeli ve onlara çekici içerik sunmalısınız. Ayrıca, izleyicilerinize özel teşvikler vererek, daha fazla izleyiciye ulaşmanızı sağlayabilirsiniz. Lakin, kısa yoldan bir yere gelmeye çalışanların tercih ettiği bazı şeyler hesabın kısıtlanmasına neden olur.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Yayın kalitesi için; Twitch yayınlarınızın ne tür olacağını belirleyin. Oyun oynayarak, müzik yayınlayarak, programlarınızı paylaşarak veya diğer konularda yayınlar yaparak, izleyicilerinize ne tür bir içerik sunacağınıza karar verin.

Twitch telefon numarası kaldırma şikayetine yönelik uygulanacak adımların geneli yazımızda yer alıyor. Farklı yöntemlere girmeden bu yöntemleri denemenizde fayda olacak. İlagal öneriler veya bilmediğiniz kişilerden gelen önerilere dikkat edin.

Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir