Twitter reklam şikayet etme

blank

Twitter reklamları şikayet etmek için başvuru adresi var mı? Twitter uygulaması üzerinden istediğiniz hesabı ve sayfayı şikayet edebilirsiniz. Aynı zamanda direk şikayet formu da bulunmakta.

teknik destek

Twitter‘ da karşılaştığınız sakıncalı bir reklamı şikayet etmek istiyorsanız, o reklam üzerinden şikayette bulunabilirsiniz. Ama direk ilgili Twitter şikayet adresine ulaşmak istiyorsanız, bunun içinde bir şikayet formu bulunmakta.

Bazı reklamlar cep telefona, tablete ve bilgisayara virüs bulaşmaya neden olabiliyor. Bu virüsler genelde reklam virüsü oluyor. Bulaştığı cihazda istediği reklamların görüntülenmesine ve tıklanmasını sağlıyor. Verdiğimiz şikayet adresi aşağıda konuları kapsamakta.

Twitter’ da yasa dışı sakıncalı içerik ve ürünler, telif hakkı, marka ihlali, sahte ürün, spam reklam, virüslü içerik, virüslü reklam, saldırgan hareketler, küfür, dil’e ve din’e hakaret eden reklamları şikayet edebilirsiniz.

Twitter şikayet etme

Hesap şikayetleri için sorun yaşadığınız hesabın profiline girip şikayet edebilirsiniz. Bunun dışındaki şikayetler için ayrı ayrı form adresleri bulunmakta. Verdiğimiz adres sadece ilettiiğimiz içerikler için kullanılmakta. Twitter şikayet adresi: help.twitter.com/forms/ads

Formdaki alanları eksiksiz doldurmanız gerekiyor. Geri dönüş için net bir gün verilmemekte. Ama uygun görülürse kısa sürede işleme alınıyor. Eğer uzun sürerse tekrar aynı formdan Twitter iletişime kanallarını zorlayınız.

Twitter reklam şikayet etmeTwitter şikayet etme

Hesap sorunları için Twitter destek hattı ya da Twitter müşteri hizmetleri telefon numarası olmadığından önerdiğimiz özel Twitter iletişim yardım hattını arayabilirsiniz.


Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2019, 18:07

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!