Twitter video indir programsız çok kolay

Andronova

Twitter hesabından Android iPhone Twitter video nasıl indirilir? Bu yazımızda video indirme programı yani Twitter video indirme uygulaması kullanmadan nasıl yapılır anlattık.

Twitter, Türkiye’ de daha çok siyasi mesaj ve tartışmaların kullanıldığı ağların başında geliyor. Önemli siyasilerin neredeyse resmi açıklama kanalı olmuş. Her ne kadar Facebook veya instagram gibi popüler gibi durmuyorsa aksine bu alanda çok popüler bir sosyal medya devi. Bu haberde Twitter’ da gördüğünüz ve telif hakkı olmayan fotoğraflar ve videolar nasıl indirilir elimizden geldiği kadar anlatmaya çalışacağız.

Sizlere Twitter video indirme programı ile video indirmeden bahsetmeden online video indirme nasıl yapılır bunu anlatmak istiyoruz. Eskiden her şeyi programla yapardık şimdilerde bu tarz işleri online web siteleriyle yapmaktayız. Hep hızlı hem zahmetsiz olabiliyor. Twitter video indir yazdığınızda çok sayıda siteyle karşılaşabiliyorsunuz. Ama hangisi güvenli ve virüssüz bilemiyorsunuz. Bu tarz yerlerde virüs olma olasılığı yüksek olabiliyor. Genelde virüs olarak reklam virüsü bulaştırıyorlar. Reklamlardan para kazanmak için. Bizde denediğimiz bazı siteleri önereceğiz. Tabi bugün sorunsuz olarak görülen siteler yarın sorunlu olma ihtimali de olabiliyor.

Online Twitter video indir

  • Downloadtwittervideo. com/tr
  • Twdownload. com
  • Twittervideodownloader. com
  • Download-twitter-video. com

Yukarıda verdiğimiz sıralamayı tercihiniz olarak kullanın. Üçüncü ve dördüncü sıradaki sitelerde biraz reklam ağırlıklı olduğundan bir ve iki dahac rahat kullanılabiliyor. Ama diğerleri de tercih edilebilir.

Twitter video indir adresine ilgili Twitter video adresini kopyalayınız. Sonra indir mp4 şeklindeki butona basınız. HD mp4 olanların MB’ ları yüksek olur. Eğer çok kaliteli video istemiyorsanız düz olanından indiriniz. Video mp3 olarak indirmek için verdiğimiz bazı sitelerde indirme seçeneği bulunuyor.

Twitter video indir programsız çok kolayTwitter video indirme uygulamasıTwitter video indir androidTwitter video indir iphoneTwitter video indir bilgisayardantwitter video nasıl indirilirtelefondan twitter video nasıl indirilir

Twitter video adresi nerede?

Twitter video indirme adresi yani Twitter video url adresine video’ nun üzerine gelerek görebilirsiniz. Bunun için bilgisayardan video’ nun olduğu hesaptan video olan içeriğe gelip üzerinde fareyle sağ tıklayıp “Video adresini kopyala” yazısına tıklamanız yeterli. Örnek aşağıdaki görselde bulunuyor.

Video indirirken doğru video indirme butonuna tıklayınız. Twitter video indirme işlemi için Windows bir bilgisayar önerdik. İsterseniz bazı sitelerin uygulamaları bulunuyor. Ya da cep telefondan Google Chrome tarayıcısından indirebilirsiniz. Ama bilgisayardan daha zahmetsiz oluyor. Video’ yu birine göndermek istiyorsanız örnek WhatsApp veya Bip uygulamasının web sürümünü kullanarak video’ yu gönderebilirsiniz.

Twitter video adresi nerede

Twitter video indirme uygulaması

Cep telefondan Twitter video indirme Android ya da Twitter video indirme iPhone diye arattığınızda da çok fazla siteye ulaşılabilir. Ama önerdiğimizin dışına çıkmamanız önerilir. Twitter video indirme uygulaması içinde resmi mağazalarda varsa uygulama indiriniz. Yani iPhone App Store ve Android kullanıcıları için Google Play tercih edilebilir.

Öneri ve istekler için yorum bırakınız…


Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2018, 02:00

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir