Vestel Smart TV kablosuz Wifi ağ internet ayarları

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Vestel televizyonda kablosuz wifi ağ ayarları nasıl yapılır? Smart TV kablosuz internet ayarlarının genel adımlarını anlattık. Eğer ağ bağlantısı var ama internet yoksa dns kaynaklı veya modem kaynaklı olabilir.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Vestel Smart tv kablosuz wifi ağ internet ayarları nasıl yapılır? Vestel televizyonda kablosuz internet ayarları nasıl yapılır? Vestel televizyon internet ayarları.

Kablosuz ayarlar için Ayarlar bölümüne giriniz. Ağ Ayarları seçeneğinden kablosuz ayarlarını yapabilirsiniz. İnternet bağlantı sorunu yaşarsanız, manuel IP ve DNS adımlarını uygulayabilirsiniz. IP adresi modem markasına göre değişebilir. Örnek 192.168.1.5 ve DNS 8.8.8.8.

Kablosuz internet ayarları: Ağ→ Wi-Fi Direct→Açık. Wi-Fi Direct Ayarları. Wi-Fi Direct cihazdan TV ekranından TV adını seçiniz. Cihazınız Wi-Fi Direct desteklemiyorsa, options butonuna basını manuel seçin. TV’ ye bağlayıp çalıştırınız.

Vestel Smart TV kablosuz Wifi ağ internet ayarları

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Vestel Smart tv kablosuz wifi ayarları

Wifi ayarlarınuı unutturma: Menu (Home) tuşunu tıklayın. Ayarlar→Ağ→Aygıt Adı. Bağlı cihazları listelenmesi için Ayarlara gidiniz. Tüm cihaz kaydını silmek için, options basınız. Tümünü Sil seçeneğini seçip onaylamak için Evet tıklayın.

Sitede konu için birden çok içerik yer almakta. Sitenin arama bölümünden veya Google’ den konu başlığı ve sonuna sitemizin adını yazarak aratabilirsiniz.

Verilen seçenekler televizyon modellerine göre değişebilir. Bunun dışında yılına göre farklı menüler gelebilir. Ama mantığını kavrarsanız sorunsuz adımları uygularsınız.

Vestel Smart tv kablosuz wifi ayarları


Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2018, 03:00

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir