WhatsApp' ı ana ekrandan başlatın hatası nedir?

Andronova
By Andronova
2 Minimum Okuma

WhatsApp' ta gönderimle alakalı sorun olabilir. Başlatın şeklinde bir şey çıkabiliyor ve belki geçici bir sıkıntı olabilir. WhatsApp' ı ana ekrandan başlatın hatası nedir?

Sponsorlu reklam

WhatsApp‘ ta her hangi bir şey göndermeye çalıştığımda “ana ekrandan başlatın” hatası alıyorum çözümü nedir? Öncelikle işlemlerde cihazın yeniden başlatılmasını öneriyoruz ve sonrasında internet başka yerden bağlanılarak test edilmesini. Uygulamalarda WhatsApp’ a dokunularak verilerin ya da diğer seçeneklerin denenmesi de iş görebilir. Son olarak başka bir versiyonu kurun.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Aldığınız hata her hangi bir şey gönderirken yarıda kesmeniz, gönderim sırasında WhatsApp’ tan çıkmanız ve bağlantı hatası nedeni ile oluşuyor.

Sponsorlu reklam

Yukarıdaki hata ve diğer WhatsApp hataları ile ilgili yorum bırakabilirsiniz. Önerdiğimiz destek hattından da yardım isteyebilirsiniz. 

NOTLARIMIZ:

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam
  • Şu an bir geçici durumla karşılaşılabilir ve cihazınızı yendien başlatınız.
  • Uygulamanın paylaş butonundan işlemi yapınız.
  • Yakınlarınızla ve arkadaşlarınızla görüşünüz. Onlarda yoksa uygulamalar alaından verileri temizleyiniz.
  • Telefonun tarihinin yanlış olması sıkıntı çıkarabilir.
  • Eski bir kaç versiyonla denenebilir.
  • Sıkıntı çıkaracak benzer uygulamalar olabilir. Silin ve deneyerek tekrar silinenleri kurabilirsiniz.

WhatsApp' ı ana ekrandan başlatın hatası nedir?

Bazen çok defa aynı şeylerin yapılması uygulamanın güvenliğine takılmasına neden olabiliyor. Kısıtlama gelerek belli zamana kadar engel olunabilir. Yani biraz ara verip akışa bırakınız. Biz eskiden beri gelen güncellemelerden sonra böyle problemlerin çıktığını görmüşüzdür. Bu bazen telefonun yazılımında görülen uyumsuzluk durumu, çıkarılan yeniliklerle alakalı ya da çakışmaya neden olan dış etkenler olabiliyor.

Her zaman sizin dışınızda başkalarında var mı diyerek araştırılmasını öneriyoruz. Sonrasında internet erişiminde sıkıntıların buna neden olabileceğini düşünebiliyoruz. Bu çoğunlukla banlama gibi bir durumla izah edebiliyoruz.


Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2021, 08:50

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir