WhatsApp’ın Windows ve Mac Sürümü mü Geliyor

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

WhatsApp, Windows ve Mac bilgisayarlarda kullanılması için uygulama geliştiriyor. Peki WhatsApp görüntülü görüşme ne zaman gelecek? WhatsApp görüntülü konuşma sürüm güncellemesi neden yapılmıyor? WhatsApp Windows 7, Windows 8.1 ve Windows 10 bilgisayarda nasıl kullanılacak. WhatsApp Windows sürümü indirmeye açılacak mı? WhatsApp’ın Windows ve Mac sürümü mü geliyor?

Ad imageAd image

Hemen hemen internet bağlantısı olan tüm cep telefonlarda yerini alan WhatsApp uygulaması, Windows ve Mac içinde mi geliyor! Zaten var Bilgisayardan kullanıyoruz diyenler için WhatsApp, uygulama çıkarmaya hazırlanıyor. Gecen yıl büyük yankı yapan WhatsApp Web özelliği, şimdilerde çok fazla kullanılmasa da bazı durumlarda tercih edilebiliyor. Örnek telefonun şarjı bitmek üzere ve belki önemli bir mesaj gelir diye telefonu şarjda bırakıp bilgisayardan hem işinize yada keyfinize bakıp hemde WhatsApp’ ı kullanabilirsiniz.

WhatsApp bilgisayardan tamamen kontrol için uygulama geliştirme çalışmalarına başladı. Artık bir kodla mı yoksa şifre ile mi kullanılmaya başlanılacak merak konusu olurken, tabi WhatsApp kullanıcılarına sorsanız hangi yeniliği isterdiniz diye! Herkesin ortak cevabı görüntülü görüşme olurdu. WhatsApp neden hala bu yeniliği başlatmadı. Yoksa artık eskisi kadar mesajlaşmalar olmaz diye mi! Artık siz bir düşünün?

WhatsApp’ın Windows ve Mac için uygulama geliştirme çalışmalarını WABetaInfo’ nun resmi Twitter hesabında sızdırılan ekran görüntüsünde, WhatsApp’ ın hazırladığı bültende Windows ve Mac için indirme butonları yer alıyor.

WhatsApp’ın Windows ve Mac sürümü mü geliyor

whatsapp'ın windows ve mac sürümü mü geliyor

Ad imageAd image

WhatsApp kurulumu WhatsApp nasıl indirilir yüklenir, WhatsApp bağlantı hatası erişim sorunları ve WhatsApp Web sürümü artık Web’den de kullanılabiliyor haberlerimize bakmak ister misiniz?

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir