FIFA 16 Crack’ ı Türk Korsan Grubu Çıkardı

Andronova
1 Minimum Okuma

FIFA 16 oyununun Crack’ ını bir Türk grubu çıkardı. FIFA 16 Crack indir yükle. FIFA 16 nasıl oynanır nasıl yapılır? FIFA 16 Türkçe Crack. FIFA 16 Crack indirmeden önce uyarımıza dikkat veriniz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Denuvo DRM koruması ile güvenlik altına alınan FIFA 16 için bir Türk grup tarafından crack yapıldı. Çinli bir crack grubu 6 aylık bir çalışmayla bu şifreleme yöntemini kırmışlardı. Şimdide bir Türk grup FIFA 16′ nın crack’ ını çıkardı.

Korsan yazılımlar ile mücadeledeki en etkili ve iyi yöntemlerden biri olan Denuvo koruma sistemi, oyunları ve filmleri ilagal yollarla kopyalanmasını önlemek için geliştirilen şifreleme teknolojisidir. Bu teknolojileri kullanmasının sebebi yasal olmayan yollarla (crack) kaçak oyun veya film izleme yöntemine son verilmek istenmesidir.

Türk grubu aynı zamanda FIFA 16 Crack oyunun nasıl kullanılacağını anlatan bir video da yayınladı. Bilinen bazı sosyal paylaşım sitelerinde de bu videoları yayınladılar.

 

FIFA 16 Crack indir ama virüslü dosya ile karşılaşabilirsiniz!

fifa 16 crack indir ücretsiz sürümü indir

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Uyarı: Bazı siteler FIFA 16 Crack’ nın olduğunu yazarak sıkıştırılmış dosyalara virüs koyarak bilgisayarlara virüs bulaştırıyor. Dosyanın barındırdığı zararlı yazılımlardan biri olan bilgi hırsızlığı için kullanılan truva virüsü. Bu tarz paylaşımlara dikkat etmenizi öneririm.

Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir