Google Play Store indir Android TV APK

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Android TV televizyona Google Play APK dosyası nasıl yüklenir veya sildim nereden indirilir bağlantısını paylaşmak istedik. Smart TV oyun ve uygulama için önemli bir etken.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Çoğu Android TV kullanıcısı kullandıkları televizyonun tam özelliklerini bilmez. İşte mağaza uygulaması sayesinde indireceğiniz uygulamalar ile televizyonu daha işlevsel hale getirebilirsiniz.

Telefon gibi mobil cihazlar için yüklenecek apk dosyası farklı olduğunu belirtelim ve aşağıdaki sayfadan tv olmayan sürümü indirebilirsiniz. Aşağıdaki adresten tüm güncel sürümleri bulabilirsiniz. Bazen yeni sürümlerde uyumsuzluk görülebilmekte ve bundan dolayı eski sürümler kullanılması gerekebilir.

Google Play Store Android TV APK

Televizyonunuz ve diğer teknoloji cihazları ile ilgili sorunlar için önerdiğimiz yazıdaki numaranın aranması. 7 / 24 hizmetinizde…

Mağaza uygulaması, otomatik internet bağlantısı üzerinden kendiliğinden güncelleme yapar. APK indir dosyası eğer cihazınızda bulunmuyorsa, manuel yüklemek için yukarıdaki URL girip uygulamayı indirip ve kurulumu yapabilirsiniz.

Akıllı televizyonda indirdiğiniz APK dosyası eğer yüklenmiyorsa, cihazınızın ayarlarında yer alan “Bilinmeyen Kaynaklar” seçeneğinin aktif olması gerekiyor. Bazı cihazlarda farklı bir bölümde yer alabiliyor.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image
  • İndirme adresi apkmirror.com/apk/google-inc/google-play-store-android-tv
  • Uygulama dosyasını “All versions” başlığı altında (Android TV) yazanlardan birine tıklayın
  • Variant başlığı altında sadece sayılarla oluşan (819326..) kırmızı yazıya tıklatınız
  • Kırmızı ile “Download apk” üstüne tıklayarak bekleyiniz
  • İndirilen dosyayı flash diske atın
  • Televizyonun USB girişine bağlayın
  • Flash’ a girmek için ilgili seçeneğe dokunun ve dosyanın olduğu yere girip kurulumu başlatın

Son olarak eğer yüklemeye izin vermiyorsa TV’ den bilinmeyen kaynakların açık olduğundan emin olun.

Google Play Store tv nasıl yüklenirGoogle Play Store tv nasıl indirilir

Google Play Store indir Android TV APK
Samsung, Philips, Arçelik, Vestel ve diğer Smart TV Android televizyonlar için Google Play Store mağaza uygulaması ücretli / ücretsiz oyun ve uygulama indirmek için gerekli APK dosyası yukarıda yer almaktadır. Güncel olan sürümü indir ve yükle sonra duruma göre eğer sorun varsa farklı sürümleri denersiniz. 


Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2020, 03:44

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir