Microsoft Office Ailesinden Word, Excel ve PowerPoint Android Tabletler İçin Yayınlandı!

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Microsoft, geçtiğimiz Kasım ayından buyana Office beta sürümünü test için yayınlamıştı ve nihayet uzun süreli testlerin ardından Word, Excel ve PowerPoint Android tabletler için final sürümüyle Play Store’da indirilmeye açıldı.

Ad imageAd image

Office uygulamalarını kullanabilmek için 7 ile 10.1 inç boyutlarında bir Android tablete ihtiyacınız var. ARM tabanlı işlemcili 1GB RAM’e sahip (Galaxy Tab S10.5 gibi) cihazlarda gayet güzel çalışıyor. Microsoft ayrıca yaptığı açıklamada, uygulamaların henüz Android 5.0 Lollipop ile uyumlu olmadığını ve bir sonraki güncellemede son versiyonun da destekleneceğini belirtti.

Microsoft’un popüler Office uygulamalarından Word, Excel ve PowerPoint Android tablet versiyonu ile dokümanları ücretsiz olarak oluşturabilecek ve düzenleyebileceksiniz. Gelişmiş ayarları aktif edebilmek için tek gerekli olan şey Microsoft Office 365 hesabınızla giriş yapmanız.

microsoft-office-2

Aşağıdaki bağlantılardan Microsoft Office uygulamalarını indirebilirsiniz:

Ad imageAd image
  • Tablet için Microsoft Word
  • Tablet için Microsoft Excel
  • Tablet için PowerPoint

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Türkçe