Skype Sohbet Geçmişi Nasıl Silinir?

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Skype’ de yapılan sohbetler yazışmalar nasıl silinir? Skype uygulamasında geçmiş aramalar konuşmalar ve mesajlaşmalar nasıl silinir. Skype sohbet geçmişini silme Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Android ve iPhone. Galaxy s3 s4 s5 s6 s7, iPhone 4s 5s 6s, HTC, LG, Sony Xperia Skype geçmişini temizlemek. Skype sohbet geçmişi nasıl silinir?

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Eski’ den en çok kullanılan görüntülü görüşme uygulamalarından biri olan Skype, artık rakip uygulamalarla başa çıkmaya çalışıyor. Skype programında artık ücretsiz HD görüntülü grup görüşmeleri yapılabiliyor. Peki yapılan yazışmaların cihazınızda kalmasını istemiyorsanız! cevabı aşağıda yer almakta.

Skype üzerinden yaptığınız sohbet mesajlarını ve Skype çerezlerini silmek / temizlemek için ne yapmalıyım diyenler için adımlar gayet basit. Windows bilgisayarda yüklü Skype programı içerisinden silinen sohbet geçmişi ile otomatik olarak kullanılan tüm cihazlarda silinmiş olacak.

Skype sohbet geçmişi nasıl silinir

Skype> Araçlar> Seçenekler> Gizlilik> Geçmişi Sil ve Skype Çerezlerini Sil.

Skype sohbet geçmişi nasıl silinir Android iPhone

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Skype arama sohbet geçmişini silmek temizlemek

Skype sohbet geçmişi nasıl silinir

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak