WhatsApp Status nedir? Status nasıl kullanılır? Status açma kapatma!

Andronova
By Andronova
1 Minimum Okuma

WhatsApp Status nedir? Status uygulaması nasıl açılır nasıl kapatılır? Snapchat hikayeler özelliği yeni güncelleme ile geliyor ve yenilikler devam edecek.

Sponsorlu reklam

Sosyal ağlardan sonra şimdide WhatsApp‘ ta Snapchat benzeri hikayeler bölümü geliyor. WhatsApp, 8. doğum gününde yani bugün’ e denk getirerek durum özelliğini yeniden tasarladı. Bugün yayınlayacağı yeni bir güncelleme ile artık görüntüler ve videolar durumda paylaşılabilecek.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Güncelleme görüntü ve video paylaşımını daha kolay ve güvenli yapmasını sağlayacak. Yani durumda da WhatsApp’ ın uçtan uca şifreleme güvenliği kullanılacak.

Sponsorlu reklam

Yeni geliştirilen durum özelliği, arkadaşları eğlenceli şekillerde güncel tutmanıza olanak tanıyacak. 

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

WhatsApp Status nedir?

WhatsApp Status nedir

Yeni güncelleme durumlara fotoğraf, video ve GIF görselleri eklenebilir ve çeşitli emojiler / çizimler ile bu görselleri kişiselleştirilebilir. Yapılan görsel profilde 24 saat süre ile izlenebilecek. Sonra profilden kalkacak. Aynı zamanda görüldü sayacına da yansıyacak. Kaç kişiye iletildiği görülebilecek. www.andronova.net

WhatsApp Status özelliği açma kapatma

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

WhatsApp Status uygulaması, bugün ve yarın gelecek yeni güncelleme kullanıma açılacak. İsteyen kullanıcılar Status uygulamasını kapatabilecek. 


Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2021, 08:22

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak