Bip silinen fotoğrafları geri getirme

Andronova

Bip uygulamasında silinen fotoğrafları geri getirme programı veya işlemi var mı? Evet fotoğrafların dışında silinen videoları geri alma mümkün. Silinmiş resimleri kurtarma için…

Bip, Türkcell operatörünün geliştirdiği ve bünyesine birçok platformu barındıran bir uygulamadır. Binlerce kullanıcısı olan Bip uygulaması, anlık mesajlaşma platformu olarak başlayıp zaman içerisinde farklı işlevsellikleri de bünyesine dahil eden ve oldukça beğenilen uygulamaların başında geliyor.

Türkcell tarafından oluşturulan ve diğer GSM operatörlülerinin de rahatlıkla kullanabildiği uygulama ücretsizdir. Play Store ve App Store gibi sanal marketlerden kolayca indirilebilen uygulama, kullanıcılarına daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarına devam ediyor.

​​​​​​Bip uygulamasında bulunan özellikler: Bip uygulaması, dünyanın neresinde olursa olsun kullanıcılarına internet üzerinden anlık mesajlaşma hizmeti sunuyor. Üstelik uygulamada tüm dillerde mesajlaşmak mümkündür. Bunun dışında HD kalitede görüntülü konuşma hizmeti de oldukça beğenilen özelliklerden biridir. Ayrıca İban gibi banka bilgilerine ihtiyaç duymadan, tüm Bip kullanıcılarına uygulama ile para transferi yapmak da mümkündür. Uygulamada bulunan “Keşfet” bölümü de yine beğenilen özelliklerden biridir. Buradan güncel magazin, spor ve haber paylaşımlarına kolayca ulaşılabiliyor. Son olarak da Bip eğlence özelliği sayesinde çeşitli oyunları ayrıca indirmeden oynamak mümkündür.

Bip uygulaması bütün bu özelliklerinin yanında kullanıcılarının güvenliğini de göz ardı etmemektedir. Özellikle önemli verilerin, mesaj ve fotoğrafların yedeklenmesi için yüksek sınırlı yedekleme hafızası sunmaktadır.

Bip silinen fotoğrafları kurtarma sorunu

Yanlışlıkla silinen fotoğrafları geri getirmek için diğer Bip bulut sistemi devreye giriyor. Eğer bu özelliği devreye aldıysanız o zaman uygulamayı yeniden kurduğunuzda eğer yedek varsa size geri yükleme önerisi sunacaktır. Yoksa o zaman tek işlem veri kurtarma programı kullanılması.

Silinen fotoğrafı kurtarma için kullanılan program bilgisayar ile telefonu bağlayarak ulaşılabilecek verileri size sunmasıyla başlamakta. Her veri kurtarılacak diye bir kesin bilgi olmaz. www.andronova.net

Bip silinen fotoğrafları geri getirme

Bip silinen fotoğrafları geri alma

Bip silinen fotoğraflar geri alma kurtarma mümkün mü?

Bip uygulaması sayesinde binlerce kullanıcı internet ağı üzerinden çeşitli dosya ve fotoğraf paylaşımı yapmaktadır. Kullanıcılarının verilerini 6 ay boyunca bulut sistemine kaydeden uygulama, yedek alma hizmeti de sunuyor. Özellikle silinen fotoğraflar için geri getirmek şimdilik mümkün değil. Fakat uygulama silindiyse, tekrar cihaza yüklenirken “Yedeği Geri Yükle” komutu ile geçmiş 6 ayın verilerine ulaşmak mümkündür. Böyle bir mağduriyet yaşamak istemeyen Bip kullanıcıları, mesaj ve fotoğraflarını yedekleme hizmeti ile bulut sistemine yedeklemektedir.

Bir diğer işlemde veri kurtarma programları. Bunun için Bip silinen mesajları geri getirme yazımızda yer alan veri kurtarma konusuna bakınız.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir