Instagram sessize alma geliyor

blank

Gelecek güncelleme ile artık istemediğiniz kişilerden gelen bildirimler sessize alınabilecek. Tabi olmuyor hatası çıkabilir. Örnek sessize alma butonu çalışmıyor.

teknik destek

Facebook’ a gelen özellikler yavaş yavaş Instagram’ a gelmekte. Özellikle son yıllarda gerçekten çok önemli güncellemeler aldı. Mesela hikayeler özelliği çok tuttu ve geliştirilmeye haka devam ediliyor. Geçenler de gelen emojilerde anket yeniliği de az da olsa beğeni aldı. Tabi gelen bazı yenilikler geç kalınmış özellikler. Bu geç kalınan bir diğer özellik ise sessize alma. İşte bu özellik içinde yeni bir güncelleme sinyali geldi. Kısa süre içerisinde kullanıcılarına ulaşacak.

Instagram’ da beklenen bir güncelleme ile önemli bir özellik kullanıcıları ile buluşacak. Yeni Instagram’ da sessize alma özelliği geliyor.

Kullanıcıların artık paylaştıkları, hikayeleri ve takip ettiklerinden gelen bildirimleri sessize alabilecek. Sürekli paylaşım yapan birinden gelen bildirimler rahatsızlık veriyorsa ve takip etmeyi de bırakamıyorsanız bu özellik tam size göre olacak.

Sessize aldığınız hesabı istediğiniz zaman tekrar sessizden çıkarabiliyorsunuz. Bence gayet yerinde bir yenilik. Şu an bu özellik olmadığından genelde instagram bildirimleri kapatarak bu sorunu bu şekilde çözüyoruz. Yeni güncelleme ile artık daha pratik olacak.

Instagram sessize alma geliyor

Instagram sessize nasıl alınır?

  • Sessize almak istediğiniz kullanıcı profiline gidip üst taraftaki üç noktaya dokunup “sessize al” butonuna dokunun.
  • Sessizden çıkarmak içinde aynı işlemi yapabilirsiniz. iPhone da yukarıdaki adımlarla ve Android içinde aynı olacaktır. 

Instagram sessize alamıyorum sorunu tahmini uygulamasının yeni sürümünü kullanmadığınızdan kaynaklı. Tabi bazı cihazlar uyumlu olmamasından kaynaklı olabiliyor. Yani desteklemiyor ve yardımcı uygulamaların denenmesi gerekebilir. Bazı kullanıcılarda ise sistemsel sorunlardan dolayı oluşmayabilir. Daha önceki bazı yeniliklerde bu yaşandı.

Karşılaşanlar detaylı olarak yorum ile bize ulaşabilir. Detaydan kastımız alınan hata veya sorun. Örnek sessize alma butonu çalışmıyor gibi.


Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2021, 20:33

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!